Über uns

Wir laden Sie ein, sich mit den Informationen über unser Unternehmen vertraut zu machen.

Witamy na naszej stronie internetowej

Firma nasza istnieje od 1993 roku. Przez cały okres wstępny działalności zajmowaliśmy się handlem i produkcją opakowań foliowych, tj. worki na śmieci, worki do utylizacji odpadów medycznych i sanitarnych.

Wraz z rozwojem rynku materiałów foliowych i pojawieniem się nowych produktów, nasza firma również się rozwijała i poszerzała swoją ofertę o coraz to nowsze artykuły. Tym samym staliśmy się jednym z największych producentów worków na zwłoki w Polsce.

W trakcie wieloletniego działania braliśmy udział w targach branży pogrzebowej w kraju jak i za granicą. Nabieraliśmy wiele doświadczenia i zdobyliśmy dużą wiedzę, co obecnie pozwala nam na w pełni profesjonalne działanie i fachową obsługę klientów branży pogrzebowej. Większość zamówień realizujemy w krótkich terminach i dostarczamy bezpośrednio do odbiorców. Staramy się być rzetelni i terminowi, zdając sobie sprawę jak ważne jest stałe zaopatrzenie naszych klientów w worki na zwłoki.

Oferujemy różnego rodzaju opakowania, Worki na zwłoki foliowe, Odzież pogrzebowa w wielu kolorach.

Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz atesty. Prawie wszystkie zamówienia realizujemy, niezmiernie szybko oraz dostarczamy bezpośrednio do odbiorców. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Co nas wyróżnia?

Ekologiczna folia

Nowa technologia

nowoczesne rozwiązania

Nowe metody degradacji

jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.